آموزشی

رنگ های خنثی چقدر دوست داشتنی؟؟

فرش شاهکار

رنگ های خنثی به رنگ های سفید ، مشکی و همچنین رنگ خاکستری گفته می شود ، در حالی که رنگ های نزدیک به خنثی مانند بژ ، کرم و حتی رنگ قهوه ای نیز کاربرد بسیار زیادی در دکوراسیون منزل دارد. رنگ های خنثی از جمله رنگ هایی هستند که محدود به زمان خاصی نیستند و تا سال های سال از رده خارج نمی شوند و همیشه انتخاب بسیاری از افراد می باشند. کاربران می توانند از تناژ مشکی برای برجسته کردن برخی از ویژگی های خاص استفاده کنند. اما طبق روانشناسی رنگ ها ، رنگ سیاه اتاق را کوچکتر از حد معمول نشان می دهد در حالی که رنگ سفید برعکس عمل می کند.

(فرش شاهکار آریایی بیشتر از هر آنچه که نیاز دارید را برایتان به ارمغان می آورد)

انتخاب رنگ درست فرش برای خانه

انتخاب رنگ فرش برای خانه یک تصمیم بزرگ است ؛ چرا که فرش یکی از مهمترین وسایل خانه است که سالیان سال از آن استفاده می کنید. با توجه به اینکه فرش کردن خانه یکی از گزینه های هزینه بردار دکوراسیون خانه است شما باید با توجه به روانشناسی رنگ ها فرشی را انتخاب کنید که با دکوراسیون فعلی و آینده شما هماهنگ باشد و حس خوبی را القا کند. طبیعی است که هر چند وقت یکبار مدل ها و طرح های فرش تغییر می کند اما مهم این است که شما با توجه به روانشناسی رنگ ها فرشی انتخاب کنید که هارمونی خاصی با دیگر اجزای خانه داشته باشد. در ادامه تعدادی ترفند برای انتخاب فرش با توجه به روانشناسی رنگ آورده شده است تا شما بهترین انتخاب را انجام دهید.

رنگ های خنثی یا کلاسیک (بزرگترین ویژگی آریایی)

رنگ های خنثی همیشه مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ وقت از رده خارج نمی شوند. استفاده از رنگ های خنثی در طراحی فرش به شما بیشترین حق انتخاب را در زمان انتخاب رنگ دیوارها ، مبلمان و دیگر اجزای خانه می دهند. رنگ بژ ، خاکستری مایل به قهوه ای ، سفید مات و کرمی ، با طیف وسیعی از رنگ ها همخوانی دارد. بنابراین اگر می خواهید با استفاده از کوسن ، کاغذ دیواری ، مبل و غیره رنگ های متنوعی به اتاق اضافه کنید ، فرش های کلاسیک می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشند.

اگر هر چند وقت یکبار وسایل خانه را تغییر می دهید رنگ های خنثی بهترین انتخاب برای فرش هستند چراکه با وجود این رنگ فرش به راحتی می توانید هماهنگی خاصی با اجزای جدید ایجاد کنید. درست مانند یک آهنگ کلاسیک ، یک ماشین قدیمی یا کتاب ، این رنگ ها خارج از بعد زمانی هستند و از نظر روانشناسی رنگ ها ثابت شده اند و جایگاه ویژه ای دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید