چطور کد تخفیف دریافت کنم؟

فرش آریایی در مناسبتهای مختلف و با برگزاری جشنواره فروش ویژه تعدادی کد تخفیف از طریق پیامک ، ایمیل و شبکه های اجتماعی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

نحوه ثبت سفارش در سایت چگونه است ؟

برای ثبت سفارش، فقط کافیست بعد از انتخاب محصول از قسمت سبد خرید وارد گزینه تسویه حساب  شوید و بعد از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، آدرس محل تحویل را وارد نمایید و در زمان مشخص شده محصول خود را دریافت نمایید

نحوه ضمانت محصولات چگونه است؟

محصولات ماشینی ایرانی مجموعه فرش آریایی شامل 10 ماه گارانتی كتبي می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیش‌تر به بخش خدمات پس از فروش رجوع نمایید.

نحوه استرداد محصولات چگونه است؟

لطفا پس از دریافت محصول آریایی سلامت و تمام ابعاد کالا را بررسی نمایید چراکه در صورت وجود عیوب احتمالی فقط و فقط تا 72 ساعت پس از تحویل امکان ثبت درخواست مرجوعی و اعلام مشکل در بافت یا بسته بندی فرش میباشد.

آیا خرید اقساطی دارید؟

خرید چکی و تعاوني و طرح تخفیف و اقساط صرفاً به صورت حضوری در فروشگاه‌های فرش آریایی امکان‌پذیر خواهد بود.

*خرید چکی:حداقل تعداد اقساط خرید چکی 2 قسط بوده و کلیه افراد و اشخاص می‌توانند از آن استفاده نمایند.

*خرید اعتباری (تعاونی): خريد اعتباري ويژه كليه فرهنگيان محترم شاغل ، بازنشسته، قراردادي و پيماني همينطور پرسنل محترم نيروهاي مسلح و پرسنل محترم كليه سازمانها ، ادارات دولتي و نيمه دولتي  و همچين دارندگان كارت اعتباري بيمه ملت و شاپ كارت مطابق با شرايط ذيل در فروشگاههاي فرش آریایی در حال اجراست:

 اقساط بلند مدت طبق قانون جدید نهایتا 2 ماهه بوده با پيش پرداخت  و تحويل رايگان درب منزل نمیباشد چراکه قیمت ها قیمت فروشگاهی کارخانه بوده و هزینه ارسال رایگان و سایر هزینه های اضافی در قیمت فرش داخل و محاسبه نشده است