در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.(توجه داشته باشید که انبار مرکزی فرش آریایی در استان اصفهان در شهر کاشان است و ارسال محصولات نساجی شاهکار از کارخانه به دیگر استان ها که نماینده فروش و یا انبار شرکت در آنها فعال نیست کمی بیش از وقت عادی به طول می انجامد)

فرش شاهکار آریایی با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل پست ویژه در اکثر استان های کشور همینطور شهرها فعال شده است، اما به‌زودی شهرهای دیگر و مناطق دور تر ایران را هم پوشش می‌دهد.
روزهای تعطیل در سال 1397 که فرش آریایی هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:
13 فروردین
14 خرداد
28 شهریور (تاسوعای حسینی)
29 شهریور (عاشورای حسینی)
8 آبان (اربعین حسینی)
16 آبان (رحلت حضرت رسول اکرم)
22 بهمن

نکات آریایی برای آریایی ها

– در رابطه با سرویس تحویل فروشگاه اینترنتی و نمایشگاه مرکزی فرش آریایی، ماموران پست برای ارسال کالا هایی که هزینه ویژه برای آنها پرداخت شده موظف به تحویل کالا درب منزل شخص هستند بغیر از ارسال کالا هایی که به باربری ارسال میشود.
تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از پنج میلون تومان و در شهر تهران می‌شود.
– هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش تحویل پست و باربری متغیر میباشد و بسته به سفارش هموطنان عزیز تعیین میشود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرهای تحت پوشش پست و تیپاکس، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 54750880-031 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش فرش آریایی کاشان اطلاع داده شود.