فرش آریایی، سزاوار شماست

هیچ گاه به کمتر از آنچه سزاوارتان است، رضایت ندهید

تاریخچه شرکت

گروه فرش آریایی مشتمل بر 2 واحد تولیدی فعالیت خود را از سال 1372 آغاز نمود. این گروه به عنوان اولین تولید کننده فرش های طرح لایت و گلبرجسته و یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده فرش ماشینی در ایران است. گروه فرش آریایی طی سال ها فعالیت خود توانسته است در راستای تامین‌نیاز و سلیقه مشتریان با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی بافت دنیا و بهره‌گیری از متخصصان مجرب، انواع فرش‌های ماشینی را با تراکم بالا، در طرح ها و رنگ های مختلف تولید نماید. از ویژگی های بارز محصولات تولیدی این گروه می توان به مواردی همچون عدم پرزدهی(Lint free)، ضد حساسیت (Non allergic)، مقاوم در برابر سایش، شستشو و نور و بافت مشابه فرشهای دستبافت اشاره نمود. خلاقیت و نوآوری در طرح و ذات فرش ماشینی در تولید محصولات خارق العاده و خاص شعار کلیدی  گروه است.

شرکت فرش شاهکار آریایی ابتدا با نام سلیمان کویر کار خود را شروع کرد. ایده فعالیت و راه اندازی سیستم به همت جناب آقای خالقی بنیانگذار برند شاهکار آریایی در ایران در سال 1372 شکل گرفت. تاسیس رسمی و شروع به کار حرفه ای در سال 1379 با بکار گیری تجربه 20 ساله مدیریت محترم در صنعت فرش دستباف کاشان و اصفهان رقم خورد. شرکت از ابتدا با تولید فرش های مدرن در زمان خود همیشه یک قدم ار رقبا و صنعت فرش منطقه جلوتر بوده است.در آن سالها با بافت به روز ترین کلاس فرش  شامل فرش های 350 شانه، 440 شانه، فعالیت خود را آغاز نمود و سپس با مدیریت و حضور به موقع در بازار و تسلط بر فروش بازار فرش ماشینی خود را به دست آورد و با ورود دستگاه فرش 500 شانه به عرصه ی فرش دورخیز شرکت برای فعالیت های کنونی رغم خورد.با شروع تجارت در حدودی بزرگتر از حد و مرز همکاران و دور نمای شرکت برای رشد برند شاهکار آریایی اقدام شرکت به توسعه و رشد رقم خورد و با به روز ترین دستگاه های 700 شانه 8رنگ و 10رنگ کار خود را ادامه داد.

فرش آریایی

پس از مدتی با توجه به نیاز های اقتصادی و وضعیت بازار تصمیم مدیریت به همراه تیم مشاوران و مدیران ارشد تولید و فروش بر خرید و تهیه ی ملزومات لازم  و دستگاه فوق پیشرفته فرش 1000 شانه شد که در زمره اولین وارد کنندگان دستگاه بافت فرش 1000 شانه در تراکم ویژه 3000  و  3600  میباشد. با مدیریت خوب و بررسی نیاز های بازار حال و بکارگیری از نیروی جوان و ایده های نمونه راجع به سری موضوعات (طراحی) انواع طرح های کلاسیک و سنتی مورد پسند هموطنان گرانقدر ، (رنگ بندی) و شید رنگ های مورد توجه فروشگاه های فرش در سراسر کشور و در نظر داشتن نیاز های صادراتی از طرفی دیگر و بدست گرفتن بازار از رقبا و پیشی گرفتن شرکت از سایر تولیدکنندگان پیشرفت های چشم گیری برای شرکت و کارمندان رغم خورد.

مدیریت-برند-شاهکار-آریایی

آرمان های گروه تولیدی شاهکار آریایی شکوه، زیبائی، کیفیت، آسایش و تندرستی، هدیۀ ما به مشتریانی است که می‌خواهند در خرید و استفاده از فرش ماشینی یک حس جدید، خوشایند و منحصر به فرد را تجربه کنند. مشتریان ما کسانی هستند که ارزش هنر، خلاقیت و کیفیت را درک می‌کنند و به فرش نه فقط به عنوان یک کفپوش، بلکه به مثابه یک اثر هنری زیبا با پشتوانۀ غنی فرهنگی و تاریخی می‌نگرند. ما تلاش خواهیم کرد تا همۀ افرادی که به نحوی با گروه فرش آریایی مرتبط هستند، یعنی کسانی که محصولات ما را می‌بینند یا می‌خرند، دربارۀ محصولات ما چیزی می‌شنوند، می‌خوانند یا می‌بینند و یا به هر شکل ممکن با ما همکار و همراه می‌شوند، از تجربۀ ارتباط خود با ما لذت ببرند.

نمایشگاه-فرش-کاشان

اخلاق تجارت با ارزشتر از هر نام و برند • صداقت، سخت‌کوشی و کارآمدی به همراه ایمان به تعهدات • توسعه و تسری فرهنگ تعالی و بهبود • توسعه و توانمندسازی کارکنان از طریق مشارکت و کار تیمی • ایجاد روابط شفاف، صمیمانه، و برد ـ برد با همۀ ذی‌نفعان سازمان درحال حاضر با مدیریت موفق آقایان خالقی شرکت فرش شاهکار کاشان به همراه گروه تولیدی شاهکار آریانا صاحب امتیاز برند های (سلیمان کویر)  (شاهکار آریایی)  (نقش آذین کاسپین)  (شاهکار آریانا)  (آریایی)  دارنده پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی انواع فرش های 700 شانه 1000 شانه 1200 شانه در طرح ها و رنگ بندی بسیار زیبا  به قوت به جلو پیش می رود در یک نگاه کلی کارآفرینان در سرتاسر وطن عزیزمان موجب رشد و شکوفایی ملی ایران بزرگ هستند و بحمدالله تعداد زیادی از همشهریان گرانقدر حدود 200 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم در شهر آران و بیدگل و کاشان صاحب شغل مناسب و زندگی مطلوب هستند. هم اکنون شرکت درتولید فرش های بروزدنیا اعم از1000 شانه و 1200 شانه در طرح های ساده و گلبرجسته و انواع فرش های فانتزی و طرح ترک در بازار داخلی و صادرات به کشور های همسایه فعالیت دارد.

درصد رضایت
مشتری دائم
سال تجربه
نوع محصول